Пријављени такмичари на 14. Memorijalna trka Pal Skenderović

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Kitti Gere Женски Gunaras [10.0 km] 10 km Да
2 2 Goran Gnjidić Мушки Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
3 3 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
4 4 Vladimir Kandrač Мушки Čegarunning, Ak Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:42:00 Да
5 5 Mihajlo Mikloš Мушки Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
6 6 Jamanta Šafranj Женски ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Да
7 7 Bela Dudaš Мушки PSK Spartak Subotica Mali Iđoš [10.0 km] 10 km Да
8 8 Vanja Kovačević Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
9 9 Simeon Jankulovski Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km 00:46:11 Да
10 10 Milan Kolundzic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:40:30 Да
11 11 Весна Бјелан Женски ARK Somaraton Сомбор [10.0 km] 10 km Да
12 12 Tijana Odobašić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
13 13 David Paul Мушки 24300 Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
14 14 Goran Vlahović Мушки Kruščić [10.0 km] 10 km Да
15 15 Nenad Praštalo Мушки / Veternik [10.0 km] 10 km Да
16 16 Nemanja Evetović Мушки 24210 Bajmok [10.0 km] 10 km Да
17 17 Arpad Šarkezi Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
18 18 Grujić Firanj Danica Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
19 19 Anđelka Đurđević Женски Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Да
20 20 Dragana Vojvodić Женски Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Да
21 21 Željko Graovac Мушки AK Hajduk Maraton tim Kula Београд [10.0 km] 10 km Да
22 22 Nebojša Milenković Мушки AK TRIM Kikinda [10.0 km] 10 km Да
23 23 Adrian Nasradi Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
24 24 Konstantin Emelianov Мушки AK Pal Skenderović - Bačka Topola Backa Topola [10.0 km] 10 km 00:40:20 Да
25 25 Gusztáv Surján Мушки Individualac Senta [10.0 km] 10 km Да
26 26 Jelena Čortan Женски ARSU Sledi me Sombor [10.0 km] 10 km Да
27 27 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Да
28 28 Ferenc Sabo Мушки Mali Iđoš [10.0 km] 10 km Да
29 29 Mirko Pavkov Мушки AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Да
30 30 Srecko Prodanov Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
31 31 Lena Kulić Женски Capital Crew Belgrade Београд [10.0 km] 10 km 00:46:34 Да
32 32 Goran Gligorić Мушки Capital Crew Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
33 33 Dejan Prčić Мушки PSK Spartak Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
34 34 Đerđ Teleki Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Да
35 35 Dijana Hajnal Женски Dobro jutro Apatine Apatin [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
36 36 Nedeljko Katić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
37 37 Bogdan Trbojević Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
38 38 Slobodan Cvetićanin Мушки Volim Partizan Apatin [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
39 39 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron SUBOTICA Subotica [10.0 km] 10 km Да
40 40 Tünde Bicskei Женски Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
41 41 Gábor Tóth Ugyonka Мушки Zentagunaras [10.0 km] 10 km Да
42 42 Kornél Bakos Мушки Kavilló [10.0 km] 10 km Да
43 43 Tomislav Džunja Мушки AK Pal Skenderović - Bačka Topola Novo Orahovo [10.0 km] 10 km Да
44 44 radovan radulovic Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
45 45 Ond Bakos Мушки Senta [10.0 km] 10 km Да
46 46 Djuka Celjuska Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
47 47 Tomislav Rac Мушки PSK Spartak Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
48 48 Miloš Miladinov Мушки PSK Spartak Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
49 49 Aleksandar Tatic Мушки Srbobrun Srbobran [10.0 km] 10 km Да
50 50 Josip Major Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
51 51 Ljubiša Stankov Мушки Bačka Topola [10.0 km] 10 km 00:48:47 Да
52 52 Gordana Vukovic Женски Beograd - Sopot [10.0 km] 10 km 00:59:00 Да
53 53 Milan Ðekic Мушки Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km 00:58:00 Да
54 54 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
55 55 Boško Jerković Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
56 56 Djuro Pešut Мушки AK Topola Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
57 57 Nemanja Nedeljković Мушки Individualac Mladenovo [10.0 km] 10 km Да
58 58 Bratislav Voštić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
59 59 Nemanja Živić Мушки Nitro puzici Kikinda [10.0 km] 10 km 00:37:57 Да
60 60 Marko Petković Мушки "Maraton" Vukovar Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
61 61 Jakša Zeković Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
62 62 Robert Lalić Мушки Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
63 63 Sándor Vörös Мушки Kishegyes [10.0 km] 10 km Да
64 64 Mario Kundit Мушки ARK Somaraton Stanišić [10.0 km] 10 km Да
65 65 Boško Elek Мушки ARK Somaraton Stanišić [10.0 km] 10 km Да
66 66 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:43:36 Да
67 67 Marko Blagojević Мушки Bačka Topola [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
68 68 Branko Anđelković Мушки Odžaci [10.0 km] 10 km Да
69 69 Predrag Mihajlov Мушки Vrbaška liga trčanja Vrbas [10.0 km] 10 km Да
70 70 Kristijan Stošić Мушки AK Vranjski maratonci Београд [10.0 km] 10 km Да
71 71 Aleksandar Silađi Мушки Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Да
72 72 Dragan Funduk Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
73 73 Mira Jurišin Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
74 74 Đorđe Rackov Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
75 76 Aleksandra Janković Женски Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
76 77 ZORAN JANKOVIĆ Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
77 78 Zorica Milutin Женски Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
78 79 Đuro Borbelj Мушки Ak apatin Apatin [10.0 km] 10 km Да
79 80 Olivera Jevtic Женски AK Mladost Užice Uzic [10.0 km] 10 km 00:31:00 Да
80 81 Đeri Daniel Мушки 24300 Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
81 82 Miloš Ćolić Мушки 21000 Novi Sad [10.0 km] 10 km Да
82 83 David Matić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
83 84 Luka Stojkov Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Да
84 85 Krisztián Turzai Мушки 575 Triatlon Team Topolya [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
85 86 Vadimir Ćulibrk Мушки Backa Topola [10.0 km] 10 km Да
86 87 Aleksey Kočin Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
87 88 Miloš Dajević Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Да
88 89 Ivan Jeremić Мушки Specijalna brigada Pancevo [10.0 km] 10 km Да
89 90 Dragan Vuković Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
90 91 Milan Cvijanović Мушки Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
91 92 Luka Stojkov Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Да
92 1001 Nebojša Vujović Мушки Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km Да
93 1002 Hana Čegar Женски Čegar - Tarjan Apatin [5.0 km] 5 km Да
94 1003 Tamás Kól Мушки AK Pal Skenderović - Bačka Topola Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
95 1004 Una Čegar Женски Čegarunnig-Ak Apatin 1 Apatin [5.0 km] 5 km Да
96 1005 Atila Totdjerdj Мушки Backa Topola [5.0 km] 5 km Да
97 1006 VLADIMIR MILISAVAC Мушки BATROVCI [5.0 km] 5 km Да
98 1007 Dejan Ratkovica Мушки SrbobRUN Srbobran [5.0 km] 5 km Да
99 1008 Mario Pušenjak Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Да
100 1009 Daniel Dieneš Мушки Team Dieneš Sombor [5.0 km] 5 km Да
101 1010 Aleksandar Dumić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
102 1011 Dušan Srdanov Мушки SrbobRUN Srbobran [5.0 km] 5 km Да
103 1012 Jelisaveta Jovanović Женски Sremska Mitrovica [5.0 km] 5 km Да
104 1013 Dejan Pribojan Мушки DANUBE CREW Apatin [5.0 km] 5 km 00:24:00 Да
105 1014 Neli Jurić Женски SU Optiforma Subotica [5.0 km] 5 km 00:35:00 Да
106 1015 Jovan Jovanovic Мушки Beograd-Zemun [5.0 km] 5 km Да
107 1016 Vajk Kollár Мушки Pacsér [5.0 km] 5 km Да
108 1017 Paja Pletikosić Мушки AK Pal Skenderović - Bačka Topola Bajša [5.0 km] 5 km Да
109 1018 Dusan Vekecki Мушки AK Kraljevo Pancevo [5.0 km] 5 km Да
110 1020 Szabina Kollár Женски Pacsér [5.0 km] 5 km Да
111 1021 ALEKSANDAR MILIC Мушки / Pivnice [5.0 km] 5 km Да
112 1022 Nenad Vlahovic Мушки AK Hajduk Maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
113 1023 Nikola Plankoš Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
114 1024 Viktor Prčić Мушки Spartak Training System Subotica [5.0 km] 5 km Да
115 1025 Ana Pešić Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
116 1026 Ivica Bacak Мушки Srbobran [5.0 km] 5 km 00:23:00 Да
117 1027 Jelena Dubroja Женски Invictus team Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
118 1028 Slađana Stamenković Женски Marex centar tim Banatski Brestovac [5.0 km] 5 km Да
119 1029 Živko Stanišić Мушки Novi Sad, Serbia [5.0 km] 5 km Да
120 1030 David Virijević Мушки Pozarevac [5.0 km] 5 km Да
121 1031 Nikolija Mihović Женски Novi Sad, Serbia [5.0 km] 5 km Да
122 1032 Dávid Kaszás Мушки Senta [5.0 km] 5 km Да
123 1033 Nemanja Suvajac Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
124 1034 Dragana Marković Женски SU Optiforma Subotica [5.0 km] 5 km Да
125 1035 Dimitrije Simić Мушки AK Hajduk Maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Да
126 1036 Branko Nenadić Мушки ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
127 1037 Dragana Bogojević Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
128 1038 ŽOLT TERECIK Мушки Becej [5.0 km] 5 km 00:22:00 Да
129 1039 Dragan Rapić Мушки ARK TRON Subotica [5.0 km] 5 km Да
130 1040 Ákos Kurin Мушки Mali Iđoš [5.0 km] 5 km Да
131 1041 Jelena Brkljač Lazinica Женски Beograd-Surčin [5.0 km] 5 km Да
132 1042 Sofija Cvetićanin Женски Volim Partizan Apatin [5.0 km] 5 km 00:30:00 Да
133 1043 Katarina Selenić Женски Velika Plana, 11320 [5.0 km] 5 km Да
134 1044 Nemanja Đuranović Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
135 1045 Stefan Đuranović Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
136 1046 Karolj Totđerđ Мушки AK Pal Skenderović - Bačka Topola Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
137 1047 Aniko Jablan Женски AK Pal Skenderović - Bačka Topola Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
138 1048 Nikola Vučković Мушки Absolute & Shape Pančevo [5.0 km] 5 km 00:16:42 Да
139 1049 Slavko Momčilović Мушки ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km Да
140 1050 Mina Bošnjak Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
141 1051 Ivana Đekić Женски Olimp Vrbas Kula [5.0 km] 5 km Да
142 1052 János Bese Мушки Stara moravica [5.0 km] 5 km Да
143 1053 Stefana Francuz Женски Bački Monoštor [5.0 km] 5 km Да
144 1054 Lea Vukelić Женски Bački Monoštor [5.0 km] 5 km Да
145 1055 Viacheslav Sokolov Мушки Slava Begu Novi Sad- Detelinara [5.0 km] 5 km Да
146 1056 Sava Zivkovic Мушки Absolute & Shape Pančevo [5.0 km] 5 km Да
147 1057 Konstantin Jerković Мушки ARK Somaraton / 2 Mungosa Sombor [5.0 km] 5 km 00:00:00 Да
148 1058 Vuk Stojsavljević Мушки ARK Somaraton / 2 Mungosa Sombor [5.0 km] 5 km 00:00:00 Да
149 1059 Ivana Šipovac Женски Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
150 1060 Sandra Ivic Женски Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km Да
151 1061 Siniša Milanković Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
152 1062 Huba Tölgyesi Мушки Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
153 1063 Siniša Šuić Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [5.0 km] 5 km Да
154 1064 Beata Cindel Zubelić Женски 24210 Bajmok [5.0 km] 5 km Да
155 1065 Александар Пејчић Мушки Кула [5.0 km] 5 km Да
156 1066 Slobodan Mikovic Мушки SrbobRUN Srbobran [5.0 km] 5 km Да
157 1067 Josip Rogić Мушки #crissfit Subotica - Subotica [5.0 km] 5 km Да
158 1068 Siniša Gavranov Мушки AK TRIM Kikinda [5.0 km] 5 km Да
159 1069 Tatjana Đurin Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
160 1070 Marko Denić Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
161 1071 Marija Pavkov Женски AK Bečej Bečej [5.0 km] 5 km Да
162 1072 Mirjana Došen Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
163 1073 Marko Marinković Мушки Adidas runners Belgrade Beograd Vozdovac [5.0 km] 5 km 00:25:00 Да
164 1074 Jelena Jovanovic Женски Beograd Zemun [5.0 km] 5 km Да
165 1075 Branislav Katić Мушки ARK Somaraton Stapar [5.0 km] 5 km Да
166 1076 Joso Šipoš Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
167 1077 Sreto Krstic Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Vlasenica [5.0 km] 5 km 00:16:07 Да
168 1078 Marina Mihović Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
169 1079 Tamas Dudas Мушки Backa Topola [5.0 km] 5 km Да
170 1080 Урош Гутић Мушки АК Борац (Бања Лука) Невесиње [5.0 km] 5 km 00:14:44 Да
171 1081 Dominik Totđerđ Мушки Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
172 1082 Daniel Štangli Мушки Vrbas [5.0 km] 5 km Да
173 1083 Snezana Lazić Женски Vrbas [5.0 km] 5 km Да
174 1084 Zsuzsanna Turzai-Varsás Женски Budapest [5.0 km] 5 km 00:30:00 Да
175 1085 Tamara Kantor Женски PSK Spartak Subotica Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
176 1086 Krisztian Pataki Мушки Becej [5.0 km] 5 km Да
177 1087 Huba Tallos Мушки Becej [5.0 km] 5 km Да
178 1088 Attila Tallos Мушки Becej [5.0 km] 5 km Да
179 1089 Miroslav Pešić Мушки Ak Apatin /Čegarunning Zmajevo [5.0 km] 5 km Да
180 1090 Aleksandar Stajić Мушки AK Apatin Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
181 1091 Martin Gocol Мушки Backa Topola [5.0 km] 5 km Да
182 1092 Mane Zigić Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
183 1093 Tijana Zigić Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
184 1094 Milos Japundić Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
185 1095 Snezana Šiljkovic Женски Београд [5.0 km] 5 km Да