Пријављени такмичари на 2. OCR North Spirit

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Dejan Vukonjanski Мушки UNIKATNI TRKAČI Zrenjanin [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
2 2 Katarina Jezdić Женски Decathlon Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
3 3 Marko Ilić Мушки Lazarevac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
4 4 Nemanja Suvajac Мушки Kilometar za osmeh-Subotica Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
5 5 Ivan Vujatović Мушки Lazarevac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
6 6 Slobodan Stevandic Мушки Urban Box Sombor Sombor [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
7 7 Petar Jovanovski Мушки Athletics Center Šabac Šabac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
8 8 Strahinja Jovanić Мушки Deer runners Apatin [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
9 9 Goran Obradović Мушки Absolute & Shape Београд [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
10 10 Đorđe Ljubičić Мушки SCG Running Team Deč [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
11 11 Ivana Egić Женски Deer runners Apatin [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
12 12 David Gulaci Мушки DPA SOMBOR 🤿 Sombor [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
13 13 Nenad Jelovac Мушки GILDA Novi Sad, Serbia [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
14 14 Una Gagovic Женски TEND Novi Sad [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
15 15 Nemanja Tadić Мушки Olimp Vrbas Vrbas [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
16 16 Miloš Gopić Мушки PLANINSKI VUKOVI Beograd-Voždovac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
17 17 Igor Đerman Мушки Beograd [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
18 18 Tatjana Jakovljević Женски Beograd [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
19 19 Milos Nedeljkovic Мушки UNIKATNI TRKAČI Beograd Vozdovac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
20 20 Aleksandar Spremo Мушки Deer runners Apatin [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
21 21 Sanja Horti Женски Deer runners Apatin [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
22 22 Marko Marić Мушки UNIKATNI TRKAČI Smederevska Palanka [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
23 23 Lazar Stojaković Мушки Deer runners Apatin [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
24 24 Svetislav Ciric Мушки Proteini.si Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
25 25 Pavle Gemeš Мушки Spartan.su Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
26 26 Jordan Ćirić Мушки Proteini.si Sremska Kamenica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
27 27 Goran Đurović Мушки Srpski Miletić [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
28 28 Danijel Miletic Мушки SKYRUNNERS Vitojevci [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
29 29 Danijela Bugarski Женски Sy Vrbas [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
30 30 Драган Драгичевић Мушки Fat boy :) Београд Србија [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
31 31 Ivana Đekić Женски Olimp Vrbas Kula [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
32 32 Ilija Lukić Мушки Beolaser liga Beograd - Barajevo [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
33 33 Jovan Panic Мушки Team Runners ŠAJKA Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
34 34 Miona Jovanović Женски Trening centar INVICTUS Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
35 35 Petar Tornjanski Мушки Београд [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
36 36 Danilo Rajković Мушки WHO'S GONNA CARRY THE BOATS Pozega [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
37 37 Nenad Čokulov Мушки Loznica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
38 38 Snežana Lazić Женски Olimp Vrbas Vrbas [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
39 39 Bogdan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
40 40 Strahinja Čupić Мушки Sombor [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
41 41 Александар Репановић Мушки Земун - Београд [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
42 42 Milan Krsmanović Мушки Zemun [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
43 43 Milos Mihajlov Мушки Beograd, Voždovac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
44 44 Ivan Sudarević Мушки SKYRUNNERS Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
45 45 Nemanja Kovačević Мушки Deer Runners Apatin [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
46 46 Vladimir Stanković Мушки CrossFit NS Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
47 47 Aleksandar Janković Мушки Fit Complete Running Novi Sad Novi Sad [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
48 48 Igor Pantic Мушки UNIKATNI TRKAČI Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
49 49 Momčilo Tatić Мушки Trening centar INVICTUS Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
50 50 Obrad Babic Мушки Lajkovac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
51 51 Balsa Zajic Мушки SCG Running Team Podgorica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
52 52 Zeljko Pavlovic Мушки Lajkovac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
53 53 Lenka Dražić Женски Trening centar INVICTUS Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
54 54 Danica Dražić Женски Trening centar INVICTUS Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
55 55 Aurel Knapec Мушки Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
56 56 Goran Pletikosić Мушки Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
57 57 Jovana Ilic Женски UNIKATNI TRKAČI Zrenjain [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
58 58 Stevan Keseić Мушки STK Žak Sombor [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
59 59 Marko Rankovic Мушки RTIM Lazarevac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
60 60 Irena Rankovic Женски Lazarevac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
61 61 Nikola Farkaš Мушки Absolute & Shape Zrenjanin [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
62 62 Đorđe Kozobarić Мушки King Performance Sirmium Irig [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
63 63 Teodor Kenjereš Мушки SKYRUNNERS Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
64 64 Aleksa Manojlović Мушки Novi Sad, Serbia [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
65 65 Stefan Strajin Мушки SKYRUNNERS Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
66 66 Davor Soldo Мушки Vrbas [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
67 67 Mirela Ŝtajner Kunić Женски SOMBOR 25000 [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
68 68 Nedeljko Katić Мушки ARK Somaraton Sombor [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
69 69 Ljubisa Zakić Мушки MUP Srbije - Vatrogasci Sanad [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
70 70 Stefan Velišić Мушки Beograd-Boleč [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
71 71 Vladimir Vojnović Мушки Trening centar INVICTUS Нови Сад [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
72 72 DEJAN MILANKOVIC Мушки SKYRUNNERS Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
73 73 Siniša Gredeljević Мушки SKYRUNNERS Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
74 74 Lazar Gredeljević Мушки SKRYUNNERS Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
75 75 Nemanja Katic Мушки SKYRUNNERS Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
76 76 Milena Dimitrijević Женски Eco Trails Svilajnac [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
77 77 Софија Радмановић Женски Ватрогасна јединица Велебит Велебит [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
78 78 Балинт Бичкеи Мушки Ватрогасна јединица Велебит Кањижа [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
79 79 Роберт Киш Мушки Ватрогасна јединица Велебит Кикинда [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
80 80 Milana Radjenović Женски SKYRUNNERS Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
81 81 Davor Jovanovic Мушки Dobra [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не
82 82 Marko Popovic Мушки Spartan.su Subotica [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
83 83 Danijela Jovanic Женски Spartan.su Vrbas [14.0 km] DONDO STAGE TWO Да
84 84 Zorana Živković Женски Novi Sad [14.0 km] DONDO STAGE TWO Не