Пријављени такмичари на Štafeta 3 x 7 km

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1001 Daniel Kamraš Мушки Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
2 1001 Borislav Petrović Мушки Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
3 1001 Marina Golubovic Женски Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
4 1002 Nikola Murculov Мушки Atlas running team Beograd - Palilula [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
5 1002 Đorđe Nikolić Мушки Atlas running team Beograd - Palilula [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
6 1002 Nemanja Laovic Мушки Atlas running team Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
7 1003 Miloš Zinajić Мушки Delta Running Team Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
8 1003 Ivan Zivojinovic Мушки Delta Running Team Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
9 1003 Nikola Colic Мушки Delta Running Team Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
10 1004 Mišo Guljaš Мушки Džinovi Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
11 1004 Pero Pejić Мушки Džinovi Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
12 1004 Boris Faćol Мушки Džinovi Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
13 1005 Tijana Bekic Женски Bekic Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
14 1005 Dejan Bekic Мушки Bekic Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
15 1005 Jovana Bekic Женски Bekic Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
16 1006 Nenad Božić Мушки Београдски Краљеви МЛН Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
17 1006 Lemi King Мушки Београдски Краљеви МЛН Savamala-Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
18 1006 Milan Cvijanović Мушки Београдски Краљеви МЛН Obrenovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
19 1007 Petar Dimitrijević Мушки Capital Crew Belgrade 3M Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
20 1007 Marko Dimitrić Мушки Capital Crew Belgrade 3M Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
21 1007 Milan Stokuća Мушки Capital Crew Belgrade 3M Beograd ,Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
22 1008 Nemanja Glišić Мушки Podmladak gerontološkog centra Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
23 1008 Živa Vijoglavin Мушки Podmladak gerontološkog centra Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:40:00 Да
24 1008 Bojan Manojlović Мушки Podmladak gerontološkog centra Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:48:00 Да
25 1009 Bojana Miladinović Женски Capital Crew Crvena Štafetica Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
26 1009 Sonja Malovic Женски Capital Crew Crvena Štafetica Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
27 1009 Aneta Buntić Женски Capital Crew Crvena Štafetica Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
28 1010 Bojan Pekez Мушки Trilogy Batajnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
29 1010 Marijana Prodanović Женски Trilogy Stari Banovci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
30 1010 David Krunić Мушки Trilogy Beograd Surčin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
31 1011 Bogdan Kekenj Мушки Kepeci Zrenjanin, [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
32 1011 Petar Zvekić Мушки Kepeci Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
33 1011 Ognjen Milovanović Мушки Kepeci Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
34 1012 Vedrana Gvozdenović Женски Ilijana i P(l)ankersi Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
35 1012 Kristina Jovicic Женски Ilijana i P(l)ankersi Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
36 1012 Goran Ungurović Мушки Ilijana i P(l)ankersi Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
37 1013 Dunja Eremić Женски AK AS023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
38 1013 Anja Živković Женски AK AS023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
39 1013 Saša Ćirić Мушки AK AS023 Zrenjanin Zrenjannin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
40 1014 Vladimir Kandrač Мушки AK Apatin - Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:31:25 Да
41 1014 Miloš Čolić Мушки AK Apatin - Čegarunning Sremska Kamenica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
42 1014 Ajredin Ajeti Мушки AK Apatin - Čegarunning Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да